Polska, żeton na 1/2 obiadu, 1869

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 21:57:00
162914
Opis: Polska - Warszawa - Kuchnie Tanie, żeton na 1/2 obiadu, 1869, Aw: na środku ułamek 1/2, na około napis w podwójnej obwódce PÓŁ OBIADU, na dole ośmiopłatkowa rozeta, Rw: Na środku napis WARSZAWA powyżej rozeta, poniżej ozdobnik, napis w podwójnym otoku KUCHNIE TANIE 1869
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 19,5 mm, z puncą K (rozeta) T, ciemna patyna

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 505

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  260 zł
4)  210 zł
5)  145 zł
6)  65 zł
7)  60 zł