Ryga- miasto, szeląg, 1534

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 23-07-2018 18:00
Zakończenie: 02-08-2018 21:51:20
Ryga- miasto, szeląg, 1534

Ryga- miasto, szeląg, 1534

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 21:51:20
162938
Opis: Ryga- miasto - Walter von Plettenberg 1494-1535, szeląg, 1534, Ryga, Aw: Dwupolowa tarcza na tle długiego krzyża, WO•G• PLET• MAGI• LIVO•; Rw: Dwa skrzyżowane klucze, •MONE•NO•RIGENSIS•1534•
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna 0.74 g, kolorowa patyna
Literatura: Haljak 268a

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 55