Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1614

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 02-08-2018 21:50:00
162800
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jan Zygmunt Hohenzollern 1608-1618-1619, grosz, 1614, Drezdenko, odmiana z większym jabłkiem królewskim
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Neumann 9.15, Slg. Marienburg 1355-1358

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 120

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  115 zł