Polska, zestaw 5 nakrętek:
Polska, zestaw 5 nakrętek:
Cena wylicytowana: 260 zł
161836
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, zestaw 5 nakrętek:, nakrętki sygnowane: Grabski, Sztechman, Nagalski, Harcerska Tłocznia, Mennica Państwowa |
Stan zachowania: |
I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
łącznie 5 sztuki |
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 533
1) 260 zł
2) 260 zł
3) 125 zł
4) 120 zł
5) 120 zł
6) 110 zł
7) 65 zł
8) 55 zł
9) 50 zł
min |