Zakon Krzyżacki, grosz, bez daty

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 21:09:20
156187
Opis: Zakon Krzyżacki - Fryderyk Saski 1498-1510, grosz, bez daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.21 g, minimalnie podgięty, delikatna patyna
Literatura: Neumann'87 34, Voss. §105

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 273

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  840 zł
4)  800 zł
5)  620 zł
6)  450 zł
7)  380 zł
8)  360 zł
9)  340 zł
10)  330 zł
11)  320 zł
12)  250 zł