Polska, znaczek na szpilkę Zjednoczenie Zawodowe Polskie - 25 lat, 1927
Zakończenie: 19-07-2018 22:40:20
161835
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, znaczek na szpilkę Zjednoczenie Zawodowe Polskie - 25 lat, 1927, na rewersie sygnowany J PENDOWSKI POZNAŃ |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 26 x 19 mm, mosiądz emaliowany |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 648