Polska, odznaka "Za Ofiarną Pracę 30 IX 1921"

Polska, odznaka

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 22:39:20
161832
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka "Za Ofiarną Pracę 30 IX 1921", z czasów I Spisu Ludności w 1921 roku; na rewersie negatyw awersu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony 41 x 41 mm, słupek, niesygnowana nakrętka

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 709

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  50 zł