Polska, odznaka pamiątkowa Koło Medyków S.U.P. w Poznaniu
Zakończenie: 19-07-2018 22:37:40
161827
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Koło Medyków S.U.P. w Poznaniu |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz emaliowany 27 x 26 mm, słupek, nakrętka niesygnowana |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 357