Polska, odznaka pamiątkowa - Polska na szlaku Józefa Piłsudskiego XXV lecie
Zakończenie: 19-07-2018 22:35:20
161820
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa - Polska na szlaku Józefa Piłsudskiego XXV lecie, Orzełek z inicjałami marszałka, poniżej napis POLSKA NA SZLAKU JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO / XXV |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 22 x 27 mm, mosiądz srebrzony, słupek, nakrętka sygnowana J.Michrowski -Warszawa |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 756