Polska, odznaka pamiątkowa Ligi Morskiej i Rzecznej
Zakończenie: 19-07-2018 22:34:20
161817
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Ligi Morskiej i Rzecznej, odznaka założonej w 1925 roku Ligi Morskiej i Rzecznej, która zajmowała się m.in. wspieraniem inicjatywy budowy portu w Gdyni. |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz srebrzony i złocony, 31 x 29 mm, słupek z nakrętką, na której: S BOBKOWICZ ŁÓDŹ PIOTRKOWSKA 132 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 641