Polska, odznaka patriotyczna Związku Narodowego Polski w USA
Zakończenie: 19-07-2018 22:33:00
161813
Opis: | Polska - II wojna Światowa, odznaka patriotyczna Związku Narodowego Polski w USA, odznaka z trójpolową tarczą herbową, powyżej P.N.A. i liczba 75, na stronie odwrotnej sygnatura 1/20 10 K |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz 18 x 12 mm, emaliowana, z zapinką |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 740