Polska, odznaka - XIII Zjazd Związku Muzeów w Polsce 1937

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 22:29:00
161801
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka - XIII Zjazd Związku Muzeów w Polsce 1937, Aw: Herb Lwowa, napisy FIDELIS SEMPER, Rw: XIII ZJAZD ZW. MUZEÓW W POLSCE 1937
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony 30 x 20 mm, oryginalna wstążeczka, emaliowana

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 359

1)  210 zł
2)  210 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł