Niemcy, ort (18 groszy), 1758 A
Zakończenie: 19-07-2018 22:19:40
206021
Opis: | Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II Wielki 1740-1786, ort (18 groszy), 1758 A, Berlin |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna |
Literatura: | Olding 355, Schrötter 1717 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 1001