Niderlandy hiszpańskie, 1/4 patagona, 1645

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 22:12:00
206016
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Brabancja, 1/4 patagona, 1645, Bruksela
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Delmonte 311

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 148

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  75 zł