Ryga- miasto, szeląg, 1660

Ryga- miasto, szeląg, 1660

Ryga- miasto, szeląg, 1660

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 22:10:00
162114
Opis: Ryga- miasto - Karol X Gustaw 1654-1660, szeląg, 1660, Ryga
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa złotawa patyna, piękny blask menniczy
Literatura: AAJ 84, Haljak 1552

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 213

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  42 zł
4)  34 zł
5)  30 zł