Inflanty, szeląg, 1661

Inflanty, szeląg, 1661

Inflanty, szeląg, 1661

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 22:07:00
162112
Opis: Inflanty - Liwonia - Karol XI 1660-1697, szeląg, 1661, Ryga
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa złotawa patyna, piękny blask menniczy, minimalnie podgięty
Literatura: AAJ 20, Haljak 1446

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 194

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  40 zł