Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 21:32:00
162216
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1618, Gdańsk, odmiana z łapą niedźwiedzia i rozetką na początku napisu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD18a-11 (R)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 213

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  340 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  195 zł
9)  185 zł