Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 21:31:20
162213
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, popiersie z wachlarzowatą kryzą, herb Gdańska w owalnej tarczy, dwukropek i rozetka na końcu napisu na awersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD15b-5 (R)

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 251

1)  450 zł
2)  450 zł
3)  390 zł
4)  350 zł
5)  290 zł
6)  240 zł
7)  220 zł
8)  210 zł
9)  200 zł
10)  185 zł
11)  180 zł