Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 21:24:20
162220
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Poznań, na rewersie I-F H-R oraz kwiatek, popiersie z kokardą pod kryzą
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger P.98.1.a (R1)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 217

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  115 zł
4)  105 zł