Śląsk, halerz, 1445-53
Zakończenie: 19-07-2018 21:04:20
Śląsk, halerz, 1445-53
162120
Opis: | Śląsk - Księstwo Cieszyńsko-Oświęcimskie - Wacław I Cieszyński i Jan IV Oświęcimski 1433-1457, halerz, 1445-53, Oświęcim, Aw: Wieża, po bokach O - S, Rw: Orzeł na wprost z głową w lewo |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 0.23 g, ciemna patyna, rzadki |
Literatura: | Fbg 802, Paszk. Górnośl. 76 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 195