Czechy, grosz praski, bez daty
Zakończenie: 19-07-2018 20:52:00
161490
Opis: | Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, bez daty, Kutna Hora, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku; Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa ciemna patyna |
Literatura: | Frynas B.27.2, Castelin 8 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 326