Grecja i posthellenistyczne, stater, II - I w. pne
Zakończenie: 19-07-2018 20:40:40
162274
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tessalia - Liga Tessalska, stater, II - I w. pne, Aw: Głowa Zeusa w wieńcu laurowym w prawo, z tyłu napis, Rw: Atena z włócznią i tarczą w prawo, pod tarczą ΝΙ, z boków ΘΕΣΣΑ ΛΩΝ, u góry ΔΙΟ ΚΛΗΣ nad którym gwiazda |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 6.09 g |
Literatura: | SNG Cop. 278 |
Cena wywoławcza: 660 zł
Cena szacunkowa: 1 100 zł
Ilość odsłon: 382