Grecja i posthellenistyczne, stater, koniec IV w. pne
Zakończenie: 19-07-2018 20:40:00
162269
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Lukania - Metapont, stater, koniec IV w. pne, Aw: Głowa w koronie z kłosów w lewo, Rw: Kłos, z lewej METΛ |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 7.91 g, pięknie zachowane z połyskiem menniczym |
Literatura: | SNG Cop 1221 (podobne) |
Cena wywoławcza: 1 100 zł
Cena szacunkowa: 1 800 zł
Ilość odsłon: 269