Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1535

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 22:08:20
159408
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1535, Królewiec, końcówka napisu na awersie PRVSS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1153, Iger Pr.35.1.b var, Voss. 1345

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 191

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  450 zł
4)  300 zł
5)  210 zł
6)  185 zł