Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 238
Zakończenie: 19-07-2018 20:42:00
148493
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Balbinus 238, antoninian, 238, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES D CAE L BALBINVS AVG; Rw: Dwie uściśnięte dłonie, FIDES MVTA AVGG |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 4.24 g, rzadki, patyna |
Literatura: | RIC 11 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 275