Polska, denar, 1573

Polska, denar, 1573

Polska, denar, 1573

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 21:22:20
133664
Opis: Polska - Bezkrólewie 1573, denar, 1573, Gdańsk, kartusz tarczy herbowej z 12 łukami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 101, Kop. 7385 (R3)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 390

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  55 zł