Polska, medal jednostronny - Chopin

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:45:20
161781
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal jednostronny - Chopin, Fryderyk Chopin -medal jednostronny z 1910 roku z sygnaturą Lewandowski, wybity z okazji setnej rocznicy urodzin Fryderyka Chopina; Popiersie Fryderyka Chopina w lewo i napis wokoło: CHOPIN - 1810-1849
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 75 mm, 148.50 g, rzadki
Literatura: Strzałkowski 133 (RRR) - podobny, ale o średnicy 50 mm i z datą 1809-1849

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 597

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  210 zł