Polska, półzłotek, 1769

Polska, półzłotek, 1769

Polska, półzłotek, 1769

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:16:20
161921
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, półzłotek, 1769, Warszawa, wariant z wieńcem z drobnych gałązek
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Plage 251

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1459

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  620 zł
4)  620 zł
5)  580 zł
6)  500 zł
7)  440 zł
8)  430 zł
9)  360 zł
10)  350 zł
11)  280 zł
12)  240 zł
13)  220 zł
14)  130 zł
15)  125 zł
16)  120 zł