Polska, medal - Józef Ignacy Kraszewski, 1879

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:44:40
161779
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal - Józef Ignacy Kraszewski, 1879, medal autorstwa M. Bardulecka wybity w 1879 r., Aw: Głowa pisarza w prawo, JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI, u dołu sygnatura, Rw: W wieńcu laurowym poziomy napis; MDCCCLXXXIX NA PIĘĆDZIESIĄTĄ ROCZNICĘ PRAC LITERACKICH - POLACY W DREŹNIE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 52 mm, 72.90 g
Literatura: H-Cz. 10470

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 195

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  350 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  160 zł
9)  150 zł