Polska, medal - Aleksander Fredro, 1864

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:44:20
161780
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal - Aleksander Fredro, 1864, poświęcony Aleksandrowi Fredrze; Aw: Popiersie pisarza w lewo, wokoło ALEKSANDER FREDRO POETA DRAMATYCZNY, sygnatura A. BARRE; Rw: W wieńcu laurowym poziomo DOBRZE ZASŁUŻONEMU RODACY 1864, na obrzeżu CUIVRE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź 57 mm, 82.75 g
Literatura: H-Cz. 3890

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 528

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  370 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  280 zł
7)  180 zł