Polska, medal Józef Haller, 1919

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:43:40
161796
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal Józef Haller, 1919, autorstwa Antoniego Madeyskiego, Aw: Popiersie w prawo. Z lewej w otoku: JENERAŁ JÓZEF HALLER Rw: Szereg żołnierzy zwróconych popiersiami w prawo. Poniżej napis w trzech wierszach: WOJSKO POLSKIE WE FRANCYJ MCMCVII— MCMXIX, na obrzeżu punca BRONZE
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 47 mm, 48.99 g
Literatura: Strzałkowski 457 (RR)

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 232

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł