Polska, medal na 500-lecie bitwy pod Grunwaldem, 1910

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:43:20
161795
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal na 500-lecie bitwy pod Grunwaldem, 1910, medal niesygnowany, Dwa popiersia w prawo, z boków tarcze z Orłem i Pogonią, KRÓL JAGIEŁŁO W KS WITOLD 1410 - 1910, Rw: Dwaj stojący na płaszczu krzyżackim rycerze, jeden trzyma sztandar z Orłem, drugi miecze, W 500 ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 32 mm, 12.11 g
Literatura: Strzałkowski 158

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 257

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  38 zł