Niemcy, talar, 1864 A

Niemcy, talar, 1864 A

Niemcy, talar, 1864 A

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:40:00
161845
Opis: Niemcy - Meklenburgia-Szwerin - Fryderyk Franciszek II 1842-1883, talar, 1864 A, Berlin
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: AKS 38, Dav. 728, Thun 215

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 169

1)  600 zł