Austria, talar, 1818 V

Rozpoczęcie: 02-07-2018 18:00
Zakończenie: 12-07-2018 22:37:00
Austria, talar, 1818 V

Austria, talar, 1818 V

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:37:00
161846
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835, talar, 1818 V, Wenecja
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna, rzadki i bardzo ładnie zachowany
Literatura: Dav. 7, Herinek 339

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 118