Polska, 10 groszy

Polska, 10 groszy

Polska, 10 groszy

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:30:40
205978
Opis: Polska - Chełm - 7. Pułk Piechoty Legionów, 10 groszy, 10 groszy Spółdzielni Stowarzyszenia Spożywców 7 Pułku Piechoty Legionów
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadkie, patyna
Literatura: Bart. 6 (R8a), Kokott 6.3

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 76

1)  180 zł