Ryga- miasto, szeląg, 1575

Ryga- miasto, szeląg, 1575

Ryga- miasto, szeląg, 1575

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:30:20
161927
Opis: Ryga- miasto, szeląg, 1575, Ryga, MONE NO ARGENTEA na rewersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Haljak typ T-5D 955

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 432

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  70 zł
8)  60 zł