Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:19:00
205972
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 69

1)  130 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł