Polska, półzłotek, 1766 FS

Polska, półzłotek, 1766 FS

Polska, półzłotek, 1766 FS

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:15:20
154830
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półzłotek, 1766 FS, Warszawa, tarcza herbowa szeroka u dołu
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 243

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 101

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł