Polska, półzłotek (2 grosze srebrne), 1766 FS

Rozpoczęcie: 02-07-2018 18:00
Zakończenie: 12-07-2018 22:15:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:15:00
154865
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półzłotek (2 grosze srebrne), 1766 FS, Warszawa, odmiana z wąską tarczą herbową
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenie obrzeża, moneta wytarta w obiegu
Literatura: Plage 242

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 62