Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 22:07:00
161906
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1595, Ryga
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna
Literatura: Iger R.95.1.b, K.-G. 23

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 162

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  130 zł
5)  100 zł
6)  90 zł