Słowianie, hybrydowe naśladownictwo denara Knuta typu pointed helmet oraz Górnej Lotaryngii ze świątynią z kolumnami, XI w.

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 21:53:00
140620
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, hybrydowe naśladownictwo denara Knuta typu pointed helmet oraz Górnej Lotaryngii ze świątynią z kolumnami, XI w., Popiersie Knuta Wielkiego w szpiczastym hełmie, z berłem w lewo, wokoło CNVT ... / Pięć kolumn [pod dachem świątyni?], wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, , lekko gięty

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 177

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  300 zł
4)  190 zł