Słowianie, naśladownictwo słowiańskie denara typu ratyzbońskiego

Rozpoczęcie: 02-07-2018 18:00
Zakończenie: 12-07-2018 21:51:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 21:51:00
140600
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo słowiańskie denara typu ratyzbońskiego, Aw: Krzyż, w polach kulki, wokoło napis, Rw: Kościół, w nim litery .IC (prawdopodobnie SIC)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 21 mm, 1.49 g, gięty, patyna
Literatura: Hahn 10.l1 - podobny

Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 434