Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1337-1345

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 21:48:20
161791
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1337-1345, Korona z trzema prostokątami na obręczy i krzyżem powyżej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: , ciemna patyna
Literatura: BRP Prusy T11, Neumann 1.s

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 167

1)  90 zł
2)  85 zł