Śląsk, halerz brakteatowy, połowa XV w.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 21:46:20
161788
Opis: Śląsk - Księstwo Opolskie - Mikołaj I 1439-1476, halerz brakteatowy, połowa XV w., Opole, Pół krzyż kawalerski - pół Orzeł na wprost z głową w prawo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: , lekko wykruszony poza wałem otokowym, ale ładnie zachowany
Literatura: Fbg 485, Kop. 8681 (R3), Frynas S.Opole.4.4

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 339

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  95 zł