Niemcy, halerz (Händelheller), XIV w.

Rozpoczęcie: 02-07-2018 18:00
Zakończenie: 12-07-2018 21:44:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 21:44:40
161785
Opis: Niemcy - Schwäbisch Hall- miasto, halerz (Händelheller), XIV w., Aw: Dłoń; Rw: Krzyż o rozdwojonych ramionach, w których kulki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.58 g, ładnie zachowany
Literatura: Slg. Bonhoff 1734, Saurma 1365

Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 149