Niemcy, denar, ok. 1218-1225

Rozpoczęcie: 02-07-2018 18:00
Zakończenie: 12-07-2018 21:40:00
Niemcy, denar, ok. 1218-1225

Niemcy, denar, ok. 1218-1225

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 21:40:00
161784
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - abp Engelbert I 1216-1225, denar, ok. 1218-1225, Kolonia, Aw: Postać arcybiskupa na wprost, trzymającego pastorał i biblię, wokoło ENGELB...; Rw: Trójwieżowa budowla z bramą w środkowej wieży, wokoło COLONIA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.37 g, niedobity, patyna
Literatura: Hävernick 635

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 127