Polska, 10 złotych, 1925

Polska, 10 złotych, 1925

Polska, 10 złotych, 1925

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 21:28:00
161770
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1925, Warszawa, 900. rocznica koronacji Bolesława Chrobrego
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto koloru żółtego 3.22 g, uszkodzenia w tle
Literatura: Fr. 116, Parchimowicz 125

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 252

1)  1 000 zł
2)  1 000 zł
3)  960 zł
4)  820 zł
5)  780 zł
6)  740 zł
7)  660 zł
8)  640 zł
9)  620 zł