wydawnictwa zagraniczne, Ярослав Адрианов - Российские серебряные монеты 1832-1858 годов. Системати..

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:35:20
91689
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Ярослав Адрианов - Российские серебряные монеты 1832-1858 годов. Систематизация и описание разновидностей - каталог, Пермь 2007
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 154 strony formatu A4, twarda oprawa, katalog monet wraz z ich odmianami, ładnie zachowane

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 293

1)  150 zł
2)  145 zł