wydawnictwa zagraniczne, Eckhard Kruggel, Gintarė Baublytė - Die Münzen der Stadt Riga während ihre..

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:34:40
91686
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Eckhard Kruggel, Gintarė Baublytė - Die Münzen der Stadt Riga während ihrer unabhängigkeit (1562-81), Vilnius 2015
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 79 stron formatu B5, twarda oprawa, katalog monet miasta Rygi z zawartą wyceną, pięknie zachowany

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 345

1)  50 zł
2)  48 zł