wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin - Orts of John III Sobieski; Kiev 2017

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 12-07-2018 20:33:40
161313
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Igor Shatalin - Orts of John III Sobieski; Kiev 2017
Stan zachowania: wy?mienity,
Dodatkowe informacje: ok. 150 stron formatu A5, oprawa twarda lakierowana

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 658

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  55 zł